< رئیس بانک مرکزی برای حل مشکلات سپرده‌گذاران هیچ اقدامی نکرده است :: (معلم جاوید (طرح مطالعاتی شهید مطهری

(معلم جاوید (طرح مطالعاتی شهید مطهری

محور فراخوان مقالات ومسابقه انشاء نویسی اعلام شد-برای پوستر طرح بدهید- فامه ام ابیها

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً

رئیس بانک مرکزی برای حل مشکلات سپرده‌گذاران هیچ اقدامی نکرده است :: (معلم جاوید (طرح مطالعاتی شهید مطهری .......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

یا زینب گبری(س)

(معلم جاوید (طرح مطالعاتی شهید مطهری

محور فراخوان مقالات ومسابقه انشاء نویسی اعلام شد-برای پوستر طرح بدهید- فامه ام ابیها

سبک زندگی به روش مهدوی از نظر استاد مطهری (ره)

(معلم جاوید (طرح مطالعاتی شهید مطهری

محور فراخوان مقالات ومسابقه انشاء نویسی اعلام شد-برای پوستر طرح بدهید- فامه ام ابیها

آدرس :www.moalemejavid1@chmai.ir/ کانال تلگرام: @moalemejavid/ کانال سروش: معلم جاوید

(معلم جاوید (طرح مطالعاتی شهید مطهری

پوستر فراخوان همایش معلم جاوید -
با 09138109484 از ساعت 19 الی 22 تماس بگیرید.

نماهنگ تصویری/ فرم /پوستر همایش هم روی از روی محل منو دانلود کنید
آدرس :www.moalemejavid1@chmai.ir
کانال تلگرام: @moalemejavid
کانل سروش: معلم جاویدآهنگ
آهنگ اول:
..ی...
آهنگ دوم:
ی...
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
ملازمان حرم 313

حرف دل

سایت جامع فرهنگی
مذهبی شهید آوینی Aviny.com عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
معبر سایبری فندرسک


استخاره آنلاین با قرآن کریم

['entezarezohoor d8'-'entezarezohoorb3'-'nabi'-'bnazanin'-'broya'-'byekan'-'btraffic'-'bbcnassim']

سوپر کد مرجع کد و قالب های زیبا

گردا سایبری خیبر

Google Pagerank, SEO tools images/bjrzvdqp1

مرجع معرفی و نقد معارف آیین یهود، مبانی صهیونیسم و سیاست های ضداسلامی فرق و جریان های معاند

پیوندها
همایش
:
:

رئیس بانک مرکزی برای حل مشکلات سپرده‌گذاران هیچ اقدامی نکرده است

گروه فرهنگی صبح امید | يكشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۶، ۰۹:۳۷ ب.ظ
 
وقف‌چی در نطق میان دستور:

 

نماینده زنجان گفت: رئیس بانک مرکزی سه مرتبه تعهد مکتوب برای حل مشکلات سپرده‌گذاران داده اما اقدام عملی نکرده است.

رئیس بانک مرکزی برای حل مشکلات سپرده‌گذاران هیچ اقدامی نکرده استبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ علی وقفچی نماینده مردم زنجان و طارم در نطق میان دستور خود در صحن علنی امروز (یکشنبه 18 تیرماه) خطاب به رئیس جمهور گفت: نمایندگان به پیروی از شهید مدرس تمام توان خود را برای سربلندی نظام در طبق اخلاص قرار داده و بدون هیچ نگاه حزبی از حقوق مردم دفاع می‌کنند.

وقف چی تأکید کرد: سوال از رئیس جمهور به منظور مخالفت با دولت نبوده و حمایت از آن خواهد بود، تجربه 38 سال گذشته نشان داده که با تساهل و تسامح نمی‌توان کشورداری کرد.

نماینده مردم زنجان و طارم ادامه داد: اعتماد ملی به بانک‌ها و مؤسسات مالی بزرگترین سرمایه یک ملت و دولت پویا است و هیچ دولتی حق ندارد این اعتماد را لکه‌دار کند مخصوصا دولتی که در یک جامعه‌ای با حاکمیت اسلامی مدیریت می‌کند و دولت باید به صورت شبانه‌روزی برای حمایت از اعتماد مردم دفاع کند.

وی بیان داشت: امروز بازگویی درد و دل حدود 2 میلیون سپرده‌گذار با جمعیت حدود 8 میلیون که تقریبا حدود 10 درصد جمعیت کشور می‌شود را با اتکا به قدرت لایتناهی دارم، تمام نمایندگان سوگند حمایت از حقوق مردم را خورده‌اند و نه دفاع از حزب، گروه، جریان یا دولت هر چند در تمام دوران‌ها به خصوص مجلس حاضر برای کمک به دولت اعلام آمادگی نموده و طی سال گذشته نشان داد که مدافع دولت است.

وقف چی تأکید کرد: رئیس جمهور برترین تصمیم گیر برای پیگیری خواسته بیش از 2 میلیون سپرده گذار است که به عنوان یک خواسته ملی تلقی می‌شود و قطعا امضا کنندگان طرح سوال از روحانی دلسوزترین افراد مدافع عملی و نه شعاری دولت یازدهم هستند بدون هیچ نگرش سیاسی و نمی‌خواهند وضعیت پولی و مالی کنونی کشور بدتر از این باشد و دولت در مقابل وخیم‌تر شدن اوضاع پولی مالی را بگیرد.

نماینده مردم زنجان و طارم گفت: امروز قاطعانه به نمایندگی از 120 نفر از نمایندگان مجلس از رئیس مجلس می‌خواهیم سریعا موضوع طرح سوال از رئیس جمهور را به کمیسیون اقتصادی ارجاع کند.

وی بیان داشت: با کمال تأسف با وجود سپری شدن بیش از 10 ماه از نابسامانی در مؤسسات پولی و مالی هیچ گونه اقدامی صورت نگرفته، مخصوصا رئیس بانک مرکزی در یک هفته گذشته سه مرتبه به صورت مکتوب تعهد حل مشکلات سپرده‌گذاران را داده است که هیچ گونه اقدام عملی انجام نشده است که شاید توان این کار را ندارد.

وقف چی افزود: ابهامات زیادی در پرونده‌های مؤسسات مالی و اعتباری وجود دارد که با وجود سوالات مکتوب از بانک مرکزی بعد از گذشت 20 روز تاکنون پاسخی داده نشده است، اختلاف میان سرمایه موجود سپرده‌گذاری از کجاست؟ تسهیلات میلیاردی به چه کسانی داده‌اند و با معرفی چه کسانی؟ به چه میزانی؟ با وجود اعطای تسهیلات چرا باید نزدیک دو برابر سرمایه سرمایه‌گذاران کاهش یابد؟ و ده‌ها سوال بی‌جواب دیگر.

نماینده مردم زنجان و طارم اظهار داشت: نظارت که وظیفه بانک مرکزی بوده است چه نتیجه‌ای داشته است؟ چرا در یک نظام اسلامی که خون هزاران شهید پای این نظام و انقلاب ریخته شده بعد از حدود 10 ماه توضیحات یک طرفه بانک مرکزی به مسئولان مربوطه صدا وسیمای جمهوری اسلامی دو ساعت به سپرده‌گذاران برای ارائه توضیحات و دفاع  وقت نداده است ولی به صورت یک سویه تنها بانک مرکزی مواردی را اعلام می کند که علاوه بر اینکه درد سپرده‌گذران را التیام نمی‌بخشد بلکه نمک بر زخم آن‌ها می‌شود.

وی گفت: از رئیس جمهور می‌خواهیم در اسرع وقت نسبت به سوال بیش از 120 نفر از نمایندگان مجلس در جهت رفع مشکل سپرده گذاران اقدام کرده و به صورت عملی این مشکلات را رفع کند و همچنین مجلس با اقتدار اعلام می‌کند آماده کمک به دولت در مورد مشکلات پولی و مالی بوده که تا این معضل بر طرف شود و مشکلات بیشتری پیش نیاید.

  • گروه فرهنگی صبح امید

کد ِکج شدَنِ تَصآویر