< خداحافظی با نعمت پدر شدن، بلایی که تلگرام سرتان می آورد :: (معلم جاوید (طرح مطالعاتی شهید مطهری

(معلم جاوید (طرح مطالعاتی شهید مطهری

محور فراخوان مقالات ومسابقه انشاء نویسی اعلام شد-برای پوستر طرح بدهید- فامه ام ابیها

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً

خداحافظی با نعمت پدر شدن، بلایی که تلگرام سرتان می آورد :: (معلم جاوید (طرح مطالعاتی شهید مطهری .......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

یا زهرای مرضیه(س)

(معلم جاوید (طرح مطالعاتی شهید مطهری

محور فراخوان مقالات ومسابقه انشاء نویسی اعلام شد-برای پوستر طرح بدهید- فامه ام ابیها

سبک زندگی به روش مهدوی از نظر استاد مطهری (ره)

(معلم جاوید (طرح مطالعاتی شهید مطهری

محور فراخوان مقالات ومسابقه انشاء نویسی اعلام شد-برای پوستر طرح بدهید- فامه ام ابیها

آدرس :www.moalemejavid1@chmai.ir/ کانال تلگرام: @moalemejavid/ کانال سروش: معلم جاوید

(معلم جاوید (طرح مطالعاتی شهید مطهری

پوستر فراخوان همایش معلم جاوید -
با 09138109484 از ساعت 19 الی 22 تماس بگیرید.

نماهنگ تصویری/ فرم /پوستر همایش هم روی از روی محل منو دانلود کنید
آدرس :www.moalemejavid1@chmai.ir
کانال تلگرام: @moalemejavid
کانل سروش: معلم جاویدآهنگ
آهنگ اول:
..ی...
آهنگ دوم:
ی...
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
ملازمان حرم 313

حرف دل

سایت جامع فرهنگی
مذهبی شهید آوینی Aviny.com عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
معبر سایبری فندرسک


استخاره آنلاین با قرآن کریم

['entezarezohoor d8'-'entezarezohoorb3'-'nabi'-'bnazanin'-'broya'-'byekan'-'btraffic'-'bbcnassim']

سوپر کد مرجع کد و قالب های زیبا

گردا سایبری خیبر

Google Pagerank, SEO tools images/bjrzvdqp1

مرجع معرفی و نقد معارف آیین یهود، مبانی صهیونیسم و سیاست های ضداسلامی فرق و جریان های معاند

پیوندها
همایش
:
:

خداحافظی با نعمت پدر شدن، بلایی که تلگرام سرتان می آورد

گروه فرهنگی صبح امید | چهارشنبه, ۷ تیر ۱۳۹۶، ۰۹:۲۸ ب.ظ
 
امیرجنتی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛

 

مسئول کلینیک نابارورى مردان پژوهشگاه ابن سینا با اشاره به تاثیر استفاده از موبایل و اینترنت وای فای بر ناباروری در مردان، توصیه هایی به آنها کرد.

ناصر امیر جنتى متخصص کلیه و مجارى ادرارى و مسئول کلینیک نابارورى مردان پژوهشگاه ابن سینا در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به تاثیر موبایل و اینترنت واى فاى در نابارورى گفت: در تحقیقات ثابت شده که استفاده از موبایل و اینترنت وایرلس تاثیر منفى در دستگاه تولیدمثل مردان دارد.

وى ادامه داد: امواج تلفن همراه و واى فاى موجب کاهش سلول هاى جنسى مردان و  با ایجاد تغییر در پارامترهایى تاثیرگذار دیگرى در بارورى مانند درصد سلول هاى جنسى و شکل آن‌ها خطر ناباروری را افزایش می دهد.

مسئول کلینیک نابارورى مردان کلینیک ابن سینا با اشاره به استفاده از موبایل و فضای مجازی که امروز گریبان گیر بسیاری از افراد شده،  اظهار کرد: افرادى که بیش از یک ساعت در روز از موبایل استفاده مى کنند بیشتر در معرض خطر نابارورى قرار دارند.

خداحافظی با نعمت پدر شدن، بلایی که تلگرام سرتان می آورد

حسرت فرزند با گوشى موبایل در جیب شلوار

وى به مردان متاهل توصیه کرد: آقایانى که ازدواج کرده اند و تصمیم فرزنددار شدن گرفته اند یا پزشک تشخیص داده که در مرز نابارورى قرار دارند درباره میزان استفاده از گوشى هوشیار باشند تا این موضوع موجب نابارورى آن‌ها نشوند.

جنتى با بیان اینکه آقایان گوشى تلفن همراه را در جیب شلوار قرار ندهند، گفت: توصیه می شود که گوشى موبایل  بالاتر از کمر قرار بگیرد و بهتر است از جیب پیراهن به جاى شلوار استفاده شود یا گوشى را در کیف دستى قرار دهند.

خداحافظی با نعمت پدر شدن، بلایی که تلگرام سرتان می آورد

تلفن بى سیم ممنوع

مسئول کلینیک نابارورى مردان کلینیک ابن سینا تاکید کرد: به هیچ وجه هنگام شارژ تلفن همراه مکالمه صورت نگیرد زیرا شدت امواج در حالت بسیار زیاد بوده و خطرات بیشتری را به همراه دارد.

وى با اشاره به تلفن هاى بى سیم و تاثیر آن‌ها در نابارورى عنوان کرد: در منزل یا محیط کار نیز به جاى تلفن هاى بى سیم از تلفن هاى ثابت سیم دار استفاده شود زیرا  این تلفن ها یی سیم نیز مانند تلفن همراه در باروری مردان تاثیر منفی می گذارد.

خداحافظی با نعمت پدر شدن، بلایی که تلگرام سرتان می آورد

 

موبایل ساعت زنگ دار خطرناک در اتاق خواب

جنتى با بیان اینکه بسیارى از افراد از موبایل به عنوان ساعت زنگ دار استفاده مى کنند، افزود: امواج الکترومغناطیس ساطع شده از موبایل و مودم وایرلس خطرات زیادى براى سلامتى داشته و خطر نابارورى به دنبال دارد و استفاده از آن بر بالای سر در رختخواب خطر زیادی برای سلامتی بدن دارد.

مسئول کلینیک نابارورى مردان کلینیک ابن سینا در ادامه توصیه کرد: موبایل و مودم اینترنت واى فاى را در اتاق خواب در حالت خاموش قرار دهید و از ساعت زنگ دار ساده استفاده کنید.

خداحافظی با نعمت پدر شدن، بلایی که تلگرام سرتان می آورد


انتهای پیام/

  • گروه فرهنگی صبح امید

کد ِکج شدَنِ تَصآویر